Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Nieświastów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

V,Konin(Nieświastów + 15 km)

218 000 zł42,16 m² 5 170,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe spółdzielczo-własnościowe mieszkanie o powierzchni 42,16 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku zlokalizowanym na V Osiedlu w Koninie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Konin(Nieświastów + 15 km)

385 000 zł75,61 m² 5 091,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie W koninie ul. Armii krajowej znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku (1 piętrowy + poddasze). Lokal posiada 3 pokoje (z możliwością wydzielenia 4 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Konin

III,Konin(Nieświastów + 15 km)

245 000 zł46,58 m² 5 259,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 46,58 m2 znajdującego się w Koninie (os. Legionów). Mieszkanie znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin(Nieświastów + 15 km)

262 000 zł53,60 m² 4 888,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,60 m2. Lokalizacja: konin ul. Wyszyńskiego Lokal składa się z 3 pokoi (15,5 m2, 12 m2, 8,5 m2), oddzielnej kuchni, korytarza oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

IV,Konin(Nieświastów + 15 km)

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz nieruchomości, którą można zaprojektować i wykończyć według własnego uznania? Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej cenie. Lokal wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Pawłówek,Konin(Nieświastów + 15 km)

380 000 zł77 m² 4 935,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Armii Krajowej, stary Konin Cena: 399 000 pln Powierzchnia: 77 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Opis nieruchomości: oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Konina - ul. Powstańców Styczniowych Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

III,Konin(Nieświastów + 15 km)

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone jednopokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w centrum Konina przy ul. Bydgoskiej. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Słupca

Słupca(Nieświastów + 19 km)

2 400 000 zł778,30 m² 3 083,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:-

Oferta dla inwestora! Przedmiotem sprzedaży jest 2-piętrowy budynek z garażem podziemnym położony w miejscowości Piotrowice, tuż przy granicy ze Słupcą. Kondygnacje: - 2 naziemne: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nieświastów

Nieświastów,wielkopolskie

210 000 zł72 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane w malowniczej i cichej miejscowości Nieświastów. Idealne dla osób szukających przestrzeni,.